LTD BIURO KSIĘGOWO-KADROWE
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

Polecając nas firmie, która skorzysta z naszych usług, otrzymasz 30% stałego rabatu na kolejne miesiące od każdej podpisanej umowy.

Świadczymy obsługę księgowo podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnej formie prawnej i profilu działalności.

ksieg_img_2

Przedsiębiorcy coraz częściej zlecają zewnętrznej firmie prowadzenie księgowości. Korzystanie z biura rachunkowego wpływa na obniżenie kosztów prowadzenia firmy oraz przenosi odpowiedzialność za rozliczenia na osoby o najwyższych kompetencjach w tej dziedzinie - dzięki temu możecie Państwo w pełni skoncentrować się na kluczowych obszarach rozwoju i działalności przedsiębiorstwa.


Obsługa księgowa  w oparciu o doświadczony zespół księgowych posiadający wieloletnie i różnorodne doświadczenie, zaplecze informatyczne gwarantujące bezpieczeństwo danych oraz indywidualne podejście do Klientów sprawia, że jesteśmy jednym z najbardziej cenionych biur rachunkowych w regionie.


Weryfikujemy dostarczane do nas dokumenty księgowe i dane - nie ograniczamy się tylko do ich wprowadzenia. Wiemy, że jest to niezbędne przy nieustannie zmieniających się przepisach prawnych i podatkowych.


Świadczymy pełen zakres usług księgowych.

© 2020 BIURO LTD - KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM