LTD BIURO KSIĘGOWO-KADROWE
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

Polecając nas firmie, która skorzysta z naszych usług, otrzymasz 30% stałego rabatu na kolejne miesiące od każdej podpisanej umowy.

Usługi w zakresie outsourcingu płac i kadr skierowane są do firm dążących do zwiększenia efektywności w zakresie zarządzania kadrami.

kadr_img_2

Dofinansowanie PFRON
  1. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte z zakresu zatrudniania osób niepełnosprawnych i prawidłowego rozliczania dofinansowań do wynagrodzeń pracowników.
  2. W zakresie doradztwa naszym Klientom proponujemy konsultacje dotyczące zatrudniania i dofinansowania pracowników w ramach środków z PFRON, przygotowanie dokumentów rejestracyjnych i rejestracja firm w PFORN.
  3. W zakresie audytu naszym Klientom proponujemy weryfikacje dokumentów, analizę nieprawidłowości i ocenę firmy pod względem poprawności rozliczeń dofinansowań z PFRON.
  4. Pomagamy w pokonaniu drogi formalnej do zatrudnienia osoby niepełnosprawnej wraz z przygotowaniem dokumentacji wniosku o dofinansowanie na utworzenie stanowiska pracy oraz comiesięczną refundację kosztów zatrudnienia pracownika niepełnosprawnego.
  5. W zakresie pośrednictwa pracy naszym Klientom proponujemy usługi związane z rekrutacją, zatrudnianiem osób niepełnosprawnych oraz doradztwa w zakresie prawidłowej refundacji kosztów zatrudnienia.

© 2020 BIURO LTD - KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM