LTD BIURO KSIĘGOWO-KADROWE
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

Polecając nas firmie, która skorzysta z naszych usług, otrzymasz 30% stałego rabatu na kolejne miesiące od każdej podpisanej umowy.

Usługi w zakresie outsourcingu płac i kadr skierowane są do firm dążących do zwiększenia efektywności w zakresie zarządzania kadrami.

kadr_img_2

Dział Kadrowo – Płacowy stanowi jeden z filarów przedsiębiorstw. Zajmuje się sprawami pracowników od momentu zatrudnienia do ustania stosunku pracy między pracownikiem i pracodawcą. Zatrudnienie osoby, która poprowadzi dział Kadrowo - Płacowy jest kosztowne – wymaga nie tylko utrzymywania dodatkowego pracownika ale także ciągłych nakładów na szkolenia i, jak wskazuje praktyka, regularnej weryfikacji rozwiązań kadrowych oraz dokumentacji.Alternatywą dla takiej opcji jest zlecenie prowadzenia obsługi Kadrowo – Płacowej zewnętrznej firmie księgowej.

Biuro LTD świadczy pełen zakres usług kadrowo - płacowych o których jakości świadczą uzyskane przez nasz zespół certyfikaty i dyplomy, a przede wszystkim zadowoleni z współpracy Klienci.

 

Usługi Biura LTD w zakresie kadr i płac to skrupulatne rozliczenia kadrowo-płacowe, starannie prowadzona dokumentacja kadrowa, stały monitoring statusu zawartych umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, szkoleń BHP, badań lekarskich pracowników, sprawnie wystawiane zaświadczenia (o zatrudnieniu i wynagrodzeniu).

 

Dla naszych Klientów Przygotowujemy regulaminy pracy i wynagrodzeń, doradzamy rozwiązania z zakresu kadr i prawa pracy (także przy wsparciu zewnętrznych kancelarii prawnych), weryfikujemy zasadność dotychczas przyjętych strategii.

 

Bliskie są nam tematy wielozmianowego systemu pracy czy równoważnego czasu pracy.

 

Z sukcesem wnioskujemy o dofinansowania PFRON: comiesięcznie rozliczamy dofinansowania w systemie SODIR, prowadzimy dokumentację rejestracyjną i rozliczeniową, monitorujemy status firmy w PFRON.

© 2020 BIURO LTD - KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM